Agencja Bojar
Rejestracja

Proces rejestracji konta w Agencji BOJAR

Jeśli chcesz brać udział w nagraniach, musisz założyć sobie konto w systemie Agencji BOJAR. Rejestracja i współpraca z Agencją nie wiąże się z żadnymi kosztami, a sam proces rejestracji konta odbywa się to dwuetapowo:

Etap 1: Najpierw wypełniasz poniższy "Wstępny Formularz Zgłoszeniowy" i czekasz na odpowiedź mailową Agencji.

Etap 2: Jeśli przejdziesz wstępną weryfikację, otrzymasz e-mail z instrukcjami, w jaki sposób dokończyć zakładanie konta i zamknąć proces rejestracji w naszym systemie zgłoszeniowym.

Wszelkie problemy związane z rejestracją proszę zgłaszać nam na adres kontakt@agencjabojar.pl lub poprzez formularz w Menu/Kontakt. Dołożymy wszekich starań, aby odpowiednio szybko zareagować.

Rozpatrujemy wszystkie nadesłane Formularze, a akceptacja trwa z reguły 2-3 dni. Może się tak zdarzyć, że potrwa to dłużej, jednak jeśli po upływie 14 dni nie otrzymasz od nas żadnej odpowiedzi - skontaktuj się z nami i opisz swój przypadek. Pamiętaj o podaniu numeru PESEL i numeru tel. kontaktowego. Sprawdzimy co się stało i skontaktujemy się z Tobą.

Chcesz zarejestrować konto?

Rejestracja konta pozwala na późniejsze samodzielne zapisywanie się na nagrania za pośrednictwem Aplikacji BOJAR.

Do wypełnienia "Wstępnego Formularza Zgłoszeniowego" będą Ci potrzebne:

 • Twój PESEL
 • Twój adres e-mail
 • 3 Twoje zdjęcia dobrej jakości:
  • 1. portret twarzy
   2. cała sylwetka
   3. dowolne - pośrednie

Przygotuj właściwe zdjęcia! To ważne!

Najlepiej, żeby zdjęcia były w orientacji pionowej.

Ad.1. Zdjęcie portretowe twarzy, to zdjęcie, na którym powinna być widoczna cała twarz. Nie może być niczym przysłonięta (dotyczy to również okularów przeciwsłonecznych), a cała głowa musi mieścić się w kadrze. Cięcie nie może przechodzić np. tuż nad brwiami albo przed uchem. Poprawnie wykadrowane zdjęcie portretowe powinno być cięte nad czubkiem głowy i nie niżej niż na wysokości obojczyków.
Ad.2 Zdjęcie sylwetki, to zdjęcie na którym widoczna jest cała postać - od czubka głowy po stopy. Na zdjęciu powinna być rozpoznawalna twarz osoby (zdjęcie nie może przedstawiać sylwetki tyłem). Należy również tak przygotować kadr, aby postać na zdjęciu wypełniała go od góry do dołu. Zdjęcia, na których będzie bardzo dużo tła, a postać będzie bardzo mała (osoba fotografowana daleko od aparatu) - będą odrzucane.
Ad.3 Zdjęcie dowolne - pośrednie, to zdjęcie, które ma przedstawiać Ciebie (twarz ma być rozpoznawalna). Sposób kadrowania jest tu dowolny. Zdjęcie może być przycięte na dowolnej wysokości. Jedyna rzecz, o której należy pamiętać to to, że nie powinno być za dużo tła, bo to Ty jesteś dla nas najważniejszy/najważniejsza na tym zdjęciu.

Zwróć uwagę, że powyższe zdjęcia muszą:
 • być "solowe" (nie mogą przedstawiać innych osób)
 • mieć możliwie największą wielkość i rozdzielczość
  (sugerowane - minimum 600x800 pikseli)
 • "ważyć" mniej niż 400kB każde.
Wybierz najlepsze swoje zdjęcia i postaraj się, żeby spełniały one powyższe wymagania. To ważne, bo jakość zdjęć ma duże znaczenie w castingach online organizowanych przez Agencję i słabe zdjęcia właściwie przekreślają Twoje szanse na wygranie castingu.

Unikaj:
 • zdjęć robionych telefonem komórkowym
 • zdjęć robionych samemu sobie (bezpośrednio lub w lustrze)
 • zdjęć robionych przy słabym oświetleniu
 • zdjęć zmodyfikowanych cyfrowo (szczególnie ze zmienionymi kolorami)
Jeśli nie wiesz jak wykadrować zdjęcie tak, żeby było zdjęciem pionowym albo nie wiesz jak zmniejszyć swoje zdjęcia - kliknij tutaj, aby skorzystać z pomocy.

Źle przygotowane zdjęcia są najczęstszą przyczyną odrzucania "Wstępnych Formularzy Zgłoszeniowych" (cofnięcie do poprawienia).

Wstępny Formularz Zgłoszeniowy

Imię:
Drugie imię:
Jeśli brak - pozostaw puste.
Nazwisko:
PESEL:
Uwaga! Numer PESEL możesz wprowadzić tylko raz. Nie pomyl się!
Województwo:
Wybierz zgodnie z miejscem pobytu.
E-mail:
WPISZ POPRAWNIE! Na ten adres wyślemy Ci dalsze instrukcje, konieczne do założenia konta w bazie Agencji BOJAR.
Zdjęcia: Zdjęcie portretowe twarzy:

Zdjęcie CAŁEJ sylwetki:

Zdjęcie pośrednie (pomiędzy portretem a sylwetką):

Nie wiesz jak zmniejszyć zdjęcia?
Sprawdź tutaj.